631 marca w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu podpisałem umowę z Towarzystwem Miłośników Krajenki.

Towarzystwo reprezentowali Prezes Zarządu Elżbieta Żujew i Sekretarz Iwona Wiśniewska. Umowa dotyczy dofinansowania zadania „Budowa pumptrucku i infrastruktury rekreacyjnej w Krajence” Kwota wsparcia wynosi ponad 113 tys. zł. Celem projektu jest budowa toru do jazdy typu pumptruck w Krajence. Poprawa atrakcyjności całego obszaru LSR poprzez utworzenie ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej. W spotkaniu uczestniczył również Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Jarosław Maciejewski.
Operacja realizowana będzie w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”.

6 6

Samorząd Województwa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Klub Radnych PSL Sejmik Województwa Wielkopolskiego

Polecam

Polskie Stronnictwo Ludowe

fml

impulswlkppsl

film

Rota

Losowe zdjęcie

Ta strona używa plików cookies.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com
© 2016 Krzysztof Andrzej Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego