61 kwietnia podczas spotkania Starostwie Powiatowym w Kaliszu przedstawiciele dwóch OSP z - OSP Stara Kakawa i OSP Zakrzyn wraz z włodarzami poszczególnych gmin - Godziesze Wielkie i Lisków, podpisali umowy o przyznaniu pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

OSP w Starej Kakawie otrzymało ponad 66 tys. zł. dofinansowania na realizację zadania „Montaż instalacji fotowoltaicznej oraz klimatyzatorów w budynku OSP w Starej Kakawie wpływający na poprawę warunków realizacji zadań w zakresie kultury”. Z kolei OSP w Zakrzynie otrzymało wsparcie w kwocie niespełna 105 tys. zł. na projekt „Nasz wspólny plac – stworzenie miejsca do rekreacji i wspólnego wypoczynku w sołectwie Zakrzyn”.
Nabór wniosków o przyznanie pomocy przeprowadziło Stowarzyszenie LGD7-Kraina Nocy i Dni. Operacje będą realizowane w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW na lata 2014-2020.

6 6 6

Samorząd Województwa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Klub Radnych PSL Sejmik Województwa Wielkopolskiego

Polecam

Polskie Stronnictwo Ludowe

fml

impulswlkppsl

film

Rota

Losowe zdjęcie

Ta strona używa plików cookies.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com
© 2016 Krzysztof Andrzej Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego