68 lipca w piątek, w Ośrodku Edukacji Leśnej w Grodźcu, w powiecie konińskim miałem przyjemność podpisać umowy w ramach XII edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”. Konkursu organizowanego z programu Wielkopolska Odnowa Wsi.

Gminy, Rychwał, Skulsk, Golina, Kazimierz Biskupi, Rzgów, Sompolno i Grodziec otrzymały dotację o łącznej wartości niespełna 450 tys. zł na realizację 11 projektów w ramach konkursu. W spotkaniu uczestniczyli Włodarze Gmin, Sołtysi oraz liderzy grup odnowy wsi, których projekty otrzymały dofinansowanie.


Ponadto zawarłem umowy z Gminami Golina i Grodziec na dofinasowanie projektów w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Gmina Grodziec otrzyma ponad 58 tys. zł, natomiast Gmina Golina otrzyma ponad 117 tys. zł Nabór wniosków w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (PROW 2014-2020) przeprowadziło Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie”.

6 6 6 6   6 6

Samorząd Województwa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Klub Radnych PSL Sejmik Województwa Wielkopolskiego

Polecam

Polskie Stronnictwo Ludowe

fml

impulswlkppsl

film

Rota

Losowe zdjęcie

Ta strona używa plików cookies.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com
© 2016 Krzysztof Andrzej Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego