6W poniedziałek 25 marca miałem przyjemność uczestniczyć w I Ogólnopolskiej Gali Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich organizowanej przez Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich.

W ramach plebiscytu organizowanego przez Związek zostałem wyróżniony w kategorii „Samorządowiec Przyjazny Kołom Gospodyń Wiejskich”. To wyjątkowe wyróżnienie to wyraz uznania społeczeństwa za pracę na rzecz aktywizacji oraz umożliwienie w ramach różnych inicjatyw okazji do rozwoju, promocji swojego dorobku i talentu. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mającym udział w zgłoszeniu mojej osoby do plebiscytu oraz wszystkie oddane głosy. Wydarzenie było okazją do spotkania się przedstawicieli różnych środowisk ale wspólnie pracujących dla dobra rozwoju oraz promocji lokalnej kultury integracji mieszkańców oraz umożliwianie im realizacji swoich pomysłów. Nagrody odebrały także Gmina Nowe Skalmierzyce i Rzgów, Burmistrz Gminy Rychwał Stefan Dziamara oraz KGW Zarzew i KGW w Posadzie.

6 6 6 6 6 

Samorząd Województwa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Klub Radnych PSL Sejmik Województwa Wielkopolskiego

Polecam

Polskie Stronnictwo Ludowe

fml

impulswlkppsl

film

Rota

Losowe zdjęcie

Ta strona używa plików cookies.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com
© 2016 Krzysztof Andrzej Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego