W niedzielę 19. czerwca dokonałem uroczystego otwarcia letnich Targów Rolno-Ogrodniczych AGROMARSZ, zorganizowanych w Marszewie pod Pleszewem w ramach Marszewskich Dni Pola 2016.

Targi AGROMARSZ odbywają się trzy razy w roku na terenie wystawowym o powierzchni 3,3 ha oraz na poletkach demonstracyjnych, na których prezentowane są kolekcje gatunków roślin najczęsciej uprawianych w naszym regionie. Targom towarzyszył szereg imprez i atrakcji, m.in. 28. Regionalna Wystawa Koni Hodowlanych, pokazy strażackie oraz konkursy.

Dużym zainteresowaniem cieszył się festiwal smaków pn. "Zasmakuj w kulinarnej tradycji Południowej Wielkopolski". W trakcie imprezy rozstrzygnięto konkurs wiedzy o bezpieczeństwie przeciwpożarowym, skierowany do rolników i mieszkańców obszarów wiejskich. Wspólnie z Elżbietą Kaczmarek - Dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu wręczyłem 10 gaśnic proszkowych laureatom konkursu.

2 2 2

2 2 2

Samorząd Województwa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Klub Radnych PSL Sejmik Województwa Wielkopolskiego

Polecam

Polskie Stronnictwo Ludowe

fml

impulswlkppsl

film

Rota

Losowe zdjęcie

Ta strona używa plików cookies.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com
© 2016 Krzysztof Andrzej Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego