W sobotę 16. lipca w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbył się V Wojewódzki Zjazd Delegatów PSL. W zjeździe uczestniczyli m.in. prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, były premier RP Waldemar Pawlak, europoseł oraz dotychczasowy prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL Andrzej Grzyb, były minister rolnictwa Stanisław Kalemba, posłanka Andżelika Możdżanowska oraz poseł Krzysztof Paszyk.

W wyniku głosowania delegatów prezesem Zarządu Wojewódzkiego PSL ponownie wybrany został Andrzej Grzyb. Serdecznie gratuluję i życzę powodzenia w dalszym kierowaniu wielkopolską organizacją.

Podczas zjazdu odbyło się także głosowanie nad wyborem Członków Zarządu Wojewódzkiego PSL. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny znalazłem się w tym zaszczytnym gronie. Zostałem również wybrany do Rady Naczelnej PSL i uzyskałem mandat delegata na Kongres PSL, który odbędzie się 19 listopada.

Wspólnie z poprzednim prezesem Zarządu Powiatowego PSL w Kaliszu Krzysztofem Nosalem odebrałem z rąk prezesa Władysława Kosiniaka-Kamysza dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w Rankingu Organizacji Powiatowych PSL w Województwie Wielkopolskim za lata 2012-2015.

2 2 2

2 2 2 2

 

 

Samorząd Województwa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Klub Radnych PSL Sejmik Województwa Wielkopolskiego

Polecam

Polskie Stronnictwo Ludowe

fml

impulswlkppsl

film

Rota

Losowe zdjęcie

Ta strona używa plików cookies.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com
© 2016 Krzysztof Andrzej Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego