6W poniedziałek 8 listopada w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie razem z Burmistrzem Franciszkiem Marszałkiem miałem przyjemność podpisać umowę na realizację zadania pt. „Budowa obiektu w Raciborowie w celu wykorzystania jako niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej i kulturalnej”.

Kwota pomocy jaką otrzymała Gmina na realizację zadania to blisko 120 tys. zł. W ramach zadania powstanie obiekt wypoczynkowo-rekreacyjny składający się m.in. z sali biesiadnej o powierzchni około 52 m2 i przyległego do niej zaplecza, uporządkowany zostanie teren wokół sali.
Obiekt powstanie dzięki inicjatywie Stowarzyszenia „Okno Południowej Wielkopolski”, które ogłosiło nabór w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”. Środki pochodzą z programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Na uroczystości obecna była również Radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Joanna Król-Trąbka.

6 6

 

Samorząd Województwa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Klub Radnych PSL Sejmik Województwa Wielkopolskiego

Polecam

Polskie Stronnictwo Ludowe

fml

impulswlkppsl

film

Rota

Losowe zdjęcie

Ta strona używa plików cookies.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com
© 2016 Krzysztof Andrzej Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego