Dopasuj rozmiar czcionki

Samorząd Województwa Wielkopolskiego

 

Polecam

 

 

                                                                                                                                      

 

 

 

 

  

                                                                                                                                                                       

Wojewódzki Zjazd Delegatów PSL 2012

 



Designed by:

PDF Drukuj Email


 

 

 Finał Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku

20 marca 2011 roku w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Marszałka Województwa Wielkopolskiego w jubileuszowej, X edycji Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku. Podczas gali miałem zaszczyt wręczyć wraz z Wojciechem Jankowiakiem – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego statuetki Siewcy dla najlepszych rolników z regionu.

 Kapituła Konkursu powołana przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyznała w tym roku 17 nominacji. 10 laureatów zostało uhonorowanych  statuetkami Siewcy.

 

 

Laureaci X edycji konkursu Wielkopolski Rolnik Roku 2010:

1.    Marek Banasiak – Gościejewo, gmina Rogoźno powiat obornicki
2.    Marian Dudzik – Golejewko, gmina Pakosław, powiat rawicki 
3.    Bogusław Pietrzak – Lasocice, gmina Święciechowa, powiat leszczyński
4.    Leszek Prałat - Rydzyna, gmina Rydzyna, powiat leszczyński  
5.    Krzysztof Rupa - Cicha góra, gmina Nowy Tomyśl, powiat nowotomyski 
6.    Roman Wojtkowiak - Czarna Wieś, gmina Grodzisk Wielkopolski w powiecie grodziskim
7.    Grzegorz Hendrysiak - Kolonia Skarszewek, gmina Żelazków, powiat kaliski 
8.    Kazimierz Janas - Blizanówek, gmina Blizanów, powiat kaliski  
9.    Karol Piątkowski - Dąbrowa, gmina Sompolno, powiat koniński 
10.  Stanisław Zymon - Tłokinia Wielka, gmina Opatówek, powiat kaliski 

Nominowani X edycji konkursu Wielkopolski Rolnik Roku 2010:

1. Marek Banasiak - Gościejewko, gmina Rogoźno, powiat obornicki
2. Marian Dudzik - Golejewko, gmina Pakosław, powiat rawicki
3. Grzegorz Hendrysiak - Kolonia Skarszewek, gmina Żelazków, powiat kaliski
4. Kazimierz Janas - Blizanówek, gmina Blizanów, powiat kaliski
5. Tadeusz Leśniewski - Coch, gmina Szydłowo, powiat pilski
6. Piotr Michalski - Tomisławice, gmina Wierzbinek, powiat koniński
7. Bogusław Mielcarek - Sapieżyn gmina Koźmin Wielkopolski, powiat krotoszyński
8. Józef Nawrocki - Kuźnica, gmina Ceków Kolonia, powiat kaliski
9. Karol Piątkowski - Dąbrowa, gmina Sompolno, powiat koniński
10. Bogusław Pietrzak – Lasocice, gmina Święciechowa, powiat leszczyński
11. Leszek Prałat - Rydzyna, gmina Rydzyna, powiat leszczyński
12. Krzysztof Rupa - Cicha góra, gmina Nowy Tomyśl, powiat nowotomyski
13. Tadeusz Waleński - Górka, gmina Kobylin, powiat krotoszyński
14. Wiesław Wiśniewski - Kościelna Wieś, gmina Gołuchów, powiat pleszewski
15. Wiesław Wojtczak - Psary, gmina gmina Sieroszewice, powiat ostrowski
16. Roman Wojtkowiak - Czarna Wieś, gmina Grodzisk Wielkopolski w powiecie grodziskim
17. Stanisław Zymon - Tłokinia Wielka, gmina Opatówek, powiat kaliski

 

               

             

    


 

Zobacz relacje z uroczystości X edycji Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku w Teleskopie klikając tutaj.

 (Relacja od 4 min.)

Zobacz relacje w wiadomościach Radia Centrum klikając tutaj.

Deli.cio.us    Digg    reddit    Wykop    Gwar